Sprawdzamy szkła hartowane firmy 3mk Protection

0
1038
Wymiana szkła hartowanego

Jak wiemy, ekrany telefonów są podatne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przy codziennym częstym użytkowaniu, możemy narazić je na jakąś usterkę. Często szybka w aparacie podlega zadrapaniu bądź zbiciu. W jaki zatem sposób możemy zabezpieczyć urządzenie przed zniszczeniem?

Odpowiedzią mogą być szkła hartowane, dedykowane dla telefonów komórkowych. Zabezpieczają one aparaty przed różnego rodzaju urazami zewnętrznymi i są znacznie wytrzymalsze od folii, zapewniając najwyższy komfort obsługi. Nie tylko będą tworzyć warstwę ochronną, dzięki której zabezpieczymy szybkę przed zbiciem, ale również zapewnią bezpieczne przechowywanie telefonów w plecakach i torbach. Często bowiem urządzenia wrzucane są wraz z kluczami, portfelem oraz innymi akcesoriami, mogącymi narazić aparat na uszczerbek. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła hartowanego, nie naruszymy ekranu ostrymi przedmiotami.

Najlepsze szkła hartowane

Jednym z wiodących producentów szkieł hartowanych do telefonów komórkowych jest polska firma 3mk Protection. Posiada ona szeroką gamę produktów, dedykowanych do różnych dostępnych modeli urządzeń. Możemy znaleźć tu materiały ochronne dla takich marek jak: Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Honor, Oppo, Realme oraz Vivo.

W ofercie się różnego różnego rodzaju szkła hartowane ochronne. Powłoki te są oznaczone wysokim stopniem twardości. W skali od 1 do 10, posiadają one stopnie 8 oraz 9, co oznacza niezwykłą wytrzymałość na urazy zewnętrzne. Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdziemy takie pozycje jak: HardGlass – jeden z najczęściej wybieranych produktów z uwagi na wysoki poziom twardości, oferowany w bardzo korzystnej cenie, HardGlass Max – szkło, które chroni cały zaokrąglony ekran. Posiada cechy wzmocnionych krawędzi, zwiększając odporność na pękanie i kruszenie się, UVGlass – przeznaczone dla telefonów Samsung z zakrzywionymi ekranami. Zastosowany materiał wspiera funkcję czytnika linii papilarnych, jak również współdziała z innymi cechami urządzeń Samsunga. Jest najcieńszym szkłem UV na rynku.

Jakie są szkła hartowane – rodzaje

Co ciekawe, w katalogu możemy również znaleźć szkła ochronne hybrydowe, stanowiące połączenie szkła oraz folii, co pozwala na większą czułość i elastyczność w połączeniu z ekranem. Przykładami takich produktów są FlexibleGlass – łączący ze sobą najlepsze cechy obu materiałów, jest odporny na zarysowania i nie pęka. W ogromnym stopniu wzmacnia ekran, amortyzując ewentualny uraz zewnętrzny. Kolejna pozycją wartą wspomnienia jest FlexibleGlass Max, który zabezpiecza cały ekran wraz z zaokrąglonymi krawędziami. Posiada tylko 0.2 mm grubości, jest zatem prawie niewyczuwalny w dotyku.

Produkty firmy 3MK

Zbierają bardzo pozytywne opinie od użytkowników.
Posiadają one między innymi krawędzie 2, 5 D co zapewnia ładny wizualnie efekt. Zastosowana tu również została warstwa oleofobowa, która zapewnia lepszy poślizg palca i chroni wyświetlacz od tłustych śladów. Do zalet produktów należy również dodać łatwość montażu szybki.

Oczywiście, może się zdarzyć, iż w wyniku uderzenia o dużej sile, szczególnie, z boku szybki, ulegnie ona popękaniu. Jednakże ciągle ekran główny będzie chroniony, a wymiana szkła hartowanego jest duża tańsza niż jakiekolwiek naprawy wyświetlacza. Dlatego też warto zaopatrzyć się w dobrej jakości produkt ochronny, który sprawi, iż zapewnimy sobie wysoki komfort użytkowania telefonu i zabezpieczymy go przed trwałym uszkodzeniem.