Wymiana szybki Huawei. Serwis Huawei Chorzów – Katowice

0
1237
Naprawa telefonów
Serwis i Naprawa telefonów Huawei Chorzów- Katowice

SmartSerwis24 to miejsce, gdzie dokonasz wymiany szybki w telefonach Huawei. Serwis telefonów mieści się w Chorzowie obok Katowic.

Istnieje na rynku już od 2009 r. Stale podnosimy poziom wiedzy, aby zapewnić najwyższą precyzję i jakość usług. Na naprawy daje gwarancję, wystawia faktury VAT i paragony – dzięki temu wiesz, że Twój telefon Huawei jest w dobrych rękach w polskiej firmie.

Jak Tobie jest wygodniej? Wymienić szybkę w Huawei

Naprawy dokonywane są w serwisie smartfonów na dwa sposoby:

  • Stacjonarnie, w Chorzowie na ul. W. Truchana 30/1 (przy szpitalu dziecięcym). Jest bardzo blisko DTŚ, sprawdź mapę – tu większość napraw jesteśmy w stanie zrealizować od ręki, do 55 minut – po wcześniejszym umówieniu się.
  • Zdalnie, bo zapewnia darmową wysyłkę Twojego uszkodzonego telefonu w obie strony: nadajesz Paczkomatem uszkodzony smartfon, odbierasz naprawiony też w Paczkomacie. Co za komfort 😉

Wymiana szybki Huawei. Serwis Huawei Chorzów – Katowice. Wyznacznik wysokiej jakości SmartSerwis24.

Wymiana szybki w Huawei w mieście Chorzów Katowice to nasza specjalność i wyznacznik wysokiego poziomu umiejętności techników z serwisu telefonów SmartSerwis24. Dokonasz również takiej naprawy jak: wymiana dotyku, naprawa gniazda ładowania i wiele, wiele innych – zaopiekują się Twoim urządzeniem. Masz także pewność, że naprawa lub wymiana szybki Huawei przebiegnie szybko.

Zaopatrzysz się w starannie dobrane akcesoria do Twojego smartfonu: etui, ładowarkę, szkło hartowane i inne. W ofercie oryginalne dodatki Huawei lub produkty znanych alternatywnych marek: 3MK, Spigen, Nillkin, Crong, Puro.

Serwis Huawei Chorzów - Katowice
Naprawa telefonów Huawei Chorzów – Katowice

Zaufało nam setki Klientów – ocaliliśmy niezliczoną ilość smartfonów. Pomaganie ludziom w codziennym życiu daje nam ogromną satysfakcję oraz motywację, by stale zdobywać wiedzę i rozwijać nasz park maszynowy. Artykuł napisany na podstawie rozmowy z właścicielem marki SmartSerwis24.