Serwis Honor

0
594

Choć smartfony z serii Honor wydają się wykonane bardzo solidnie, to również one mogą być podatne na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo pełen serwis Honor. Wieloletnie doświadczenie Smartserwis24 sprawia, że kompleksowa naprawa telefonów Huawei: Honor 8, 9, 10 to proces szybki i sprawny.

Seria Honor, wypuszczona przez chińskiego producenta Huawei należy do trwałych i uznanych urządzeń. Niestety, niefortunny ruch, chwila zawahania się, lub pechowy ciąg zdarzeń może sprawić, że Państwa telefon będzie wymagał kompleksowej naprawy. Konieczna może okazać się np. wymiana szybki, a wtedy potrzebny jest fachowiec, który zna się na powierzonych mu zadaniach.

Profesjonalny serwis Honor

SmartSerwis24 oferuje kompleksową naprawę Huawei. Pełen serwis Honor polega na wymianie lub naprawie podzespołów, używając do tego najlepszej jakości części (zamienników i oryginałów). Serwis ma możliwość wymiany głośników, szybek wyświetlacza, całych wyświetlaczy, baterii, czy gniazd ładowania USB. Prawie 10-letnie doświadczenie na rynku urządzeń elektronicznych sprawia, że kompleksowa naprawa telefonów Huawei: Honor 8, 9, 10 to proces bardzo szybki i rzetelnie wykonany. Fachowcy serwisu przeprowadzali tysiące operacji na różnych smartfonach i tabletach. Państwa urządzenie z pewnością będzie w dobrych rękach.

SmartSerwis24 prowadzi również usługi zdjęcia blokady Google FRP z nowszych, jak i starszych modeli smartfonów. Co więcej, ściągamy blokady Sim-Lock, aktualizujemy oprogramowanie w telefonie i zgrywamy dane z uszkodzonych urządzeń. Naprawy realizujemy nawet w pół godziny, jednak przed realizacją takiej naprawy, umawiamy się z klientem na konkretną godzinę. W pozostałych przypadkach naprawy trwają kilka dni roboczych, zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Serwis można znaleźć w Chorzowie, przy ulicy Truchana 30/1. Dla Klientów z daleka możliwy jest serwis online i naprawa door to door. SmartSerwis24 – serwis telefonów pracuje w dni robocze, od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. O wszystkich wyjątkach w dniach i godzinach pracy serwisu, z jednej strony klienci są informowani na funpage’u Facebookowym i innych dostępnych mediach, z drugiej strony, bezpośrednio w serwisie, w razie zaistniałych niespodziewanych awarii.